„Zadaniem wszystkich nauk szlachetnych jest odciągać człowieka od zła i kierować jego umysł ku większej doskonałości”
Mikołaj Kopernik
Wycieczka do Deli Parku
Uczniowie klas pierwszych oraz klasy drugiej A uczestniczyli w wycieczce do Deli Parku.
Dzień Rodziny w klasach 1-3
W piątek 12 czerwca zorganizowano w naszej szkole Dzień Rodziny. Dzieci z młodszych klas w tym dniu zawitały do szkoły razem ze swoją mamą, ciocią, babcią, tatą lub wujkiem. Czekały na nich różne atrakcje!
Jak nie czytam, jak CZYTAM
12 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”!
Dzień Dziecka w naszej szkole
W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły Dzień Dziecka obchodzili dopiero 3 czerwca. W tym dniu wszyscy pojechali do kina.
Ścisła Trójka
21 maja 2026 r. w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu matematyczno-fizyczno-chemicznego „Ścisła Trójka”. W wydarzeniu udział wzięło pięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z naszego regionu.
WYNIKI KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO
„ZA UŻYWKI DZIĘKUJĘ, JA SIĘ NIE TRUJĘ”
Miło nam poinformować, że profilaktyczny konkurs plastyczny „ZA UŻYWKI DZIĘKUJĘ, JA SIĘ NIE TRUJĘ!” został rozstrzygnięty.
Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, dziękujemy za pomysłowe prace, a zwycięzcom gratulujemy!