mgr Elżbieta Rzepecka-Roszak:

dyrektor

mgr Małgorzata Wojciechowska:

wicedyrektor

mgr Ewa Rachut

pedagog

mgr Natalia Jastrzębska-Soszyńska

psycholog

mgr Anna Adamiak

historia

wiedza o społeczeństwie

wychowanie do życia w rodzinie

mgr Justyna Begier-Miedza

doradztwo zawodowe

mgr Marta Benecka

edukacja wczesnoszkolna

mgr Aurelia Bręklewicz

edukacja wczesnoszkolna

logopedia

mgr Sonia Drozd

edukacja wczesnoszkolna

mgr Lidia Gabrysiak

język polski

język angielski

mgr Tomasz Gaziński

wychowanie fizyczne

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Milena Gielewska

język angielski

mgr Violetta Głowacka

język angielski

mgr Barbara Grubczak

przyroda

technika

współorganizacja kształcenia

mgr Barbara Jankowiak

edukacja wczesnoszkolna

przyroda

mgr Marlena Januchowska

język niemiecki

mgr Ewa Kaczmarek

edukacja wczesnoszkolna

mgr Jarosław Kamiński

współorganizacja kształcenia

mgr Wojciech Kędzierski

religia

mgr Eugeniusz Krüger

trener tenisa stołowego

mgr Joanna Lewicka

wychowanie fizyczne

gimnastyka korekcyjna

mgr Arkadiusz Maćkowiak

informatyka

technika

mgr Izabela Matkowska

współorganizacja kształcenia

mgr Beata Menclewicz

kierownik świetlicy

mgr Barbara Moszczyńska

matematyka

mgr Urszula Musidlak

biblioteka

mgr Andrzej Penkert

język polski

mgr Natalia Pieczyńska

historia

współorganizacja kształcenia

mgr Ewa Przyborska

p.o. wicedyrektor

język angielski

mgr Joanna Robaszkiewicz

język angielski

mgr Grzegorz Siwiak

etyka

informatyka

mgr Dorota Smoła

biologia

zajęcia rewalidacyjne

geografia

mgr Małgorzata Stankowiak

współorganizacja kształcenia

mgr Karolina Staszak

matematyka

technika

mgr Anna Stefańska

muzyka

plastyka

mgr Katarzyna Tomaszewska

fizyka

matematyka

mgr Dorota Trzaskawka

religia

mgr Magdalena Twardowska

język angielski

mgr Lidia Walczak

edukacja wczesnoszkolna

plastyka

mgr Klaudia Waleryszak

chemia

mgr Renata Włodarczyk

p.o. dyrektor

matematyka

mgr Tomasz Wojciechowski

wychowanie fizyczne

mgr Iwona Woźniak

język polski

mgr Anna Zając

historia i społeczeństwo

technika

wychowawca świetlicy

mgr Katarzyna Żak-Runowska

wychowanie fizyczne

 

Administracja i Obsługa

 

Bogumiła Linkiewicz

sprzątaczka

pracownik gospodarczy

Zbigniew Orkowski

Marlena Linkiewicz

sprzątaczka

woźny

Grzegorz Lewandowski

Iwona Olejnik

sprzątaczka

sekretarz szkoły

Dorota Rakowska

Monika Woźniak

sprzątaczka

szef kuchni

Marzena Wojciechowska

Kinga Anna Majewska

intendent

główna księgowa

Bożena Trzaskawka

Barbara Nizińska

pomoc kuchenna

inspektor ds. kadr i płac

Katarzyna Rozmus

Skip to content