Jak rozmawiać z wiosną?
W piątek, 20 marca 2026 r., na trzeciej lekcji uczniowie z klas 4-8 witali wiosnę.
W piątek, 20 marca 2026 r., na trzeciej lekcji uczniowie z klas 4-8 witali wiosnę.
Tradycyjnie od wielu już lat najmłodsi uczniowie witają WIOSNĘ maszerując ulicami Niechanowa z kolorowymi gaikami symbolizującymi tę wyczekiwaną przez wszystkich porę roku.