WYNIKI KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO
„ZA UŻYWKI DZIĘKUJĘ, JA SIĘ NIE TRUJĘ”
Miło nam poinformować, że profilaktyczny konkurs plastyczny „ZA UŻYWKI DZIĘKUJĘ, JA SIĘ NIE TRUJĘ!” został rozstrzygnięty.
Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, dziękujemy za pomysłowe prace, a zwycięzcom gratulujemy!