Tydzień dla Bezpieczeństwa

W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w naszej szkole odbył się cykl spotkań edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.