Laureaci konkursu plastycznego „Wioski bez troski” nagrodzeni!
W piątek 19 czerwca zostały wręczone dyplomy i nagrody zwycięzcom rejonowego etapu XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”
W piątek 19 czerwca zostały wręczone dyplomy i nagrody zwycięzcom rejonowego etapu XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”
22 kwietnia, w związku z odbywającymi się obchodami Dnia Ziemi, został przeprowadzony w szkole konkurs ekologiczno- przyrodniczy, przygotowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI. Po otrzymaniu wyników od organizatorów, uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.