Dzień Rodziny w klasach 1-3
W piątek 12 czerwca zorganizowano w naszej szkole Dzień Rodziny. Dzieci z młodszych klas w tym dniu zawitały do szkoły razem ze swoją mamą, ciocią, babcią, tatą lub wujkiem. Czekały na nich różne atrakcje!
W piątek 12 czerwca zorganizowano w naszej szkole Dzień Rodziny. Dzieci z młodszych klas w tym dniu zawitały do szkoły razem ze swoją mamą, ciocią, babcią, tatą lub wujkiem. Czekały na nich różne atrakcje!
12 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”!
W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły Dzień Dziecka obchodzili dopiero 3 czerwca. W tym dniu wszyscy pojechali do kina.