Laureaci konkursu plastycznego „Wioski bez troski” nagrodzeni!
W piątek 19 czerwca zostały wręczone dyplomy i nagrody zwycięzcom rejonowego etapu XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”
Z rąk przedstawiciela KRUS – u, organizatora konkursu, otrzymali je:
– Dominika Wolicka z kl. 3 A za zajęcie II miejsca (w związku z jej nieobecnością nagrodę odebrała wychowawczyni, p. Ewa Mytkowska)
– Maria Olejnik z kl. 2 C za zajęcie III miejsca
– Hanna Młodzieniak z kl. III A, której pracę wyróżniono.
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!