Wyniki konkursu ekologiczno – przyrodniczego w klasach 1-3
22 kwietnia, w związku z odbywającymi się obchodami Dnia Ziemi, został przeprowadzony w szkole konkurs ekologiczno- przyrodniczy, przygotowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI. Po otrzymaniu wyników od organizatorów, uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Pierwsze miejsce w klasyfikacji szkolnej zajęła Pola Ciążyńska z klasy 2a, drugie miejsce ex aequo zajęli Antoni Wieczorkiewicz z klasy 2a oraz Jakub Sikora z klasy 2b.
Słowa uznania należą się również Blance Wesołowskiej oraz Aleksandrowi Knastowi z klasy 1a, za reprezentowanie szkoły.
Serdecznie gratulujemy!