Przezntacje kółek z klas 4-8
W poniedziałek, 22 czerwca 2026 r., uczniowie biorący udział w zajęciach prowadzonych w ramach szkolnych kółek zainteresowań prezentowali swoje osiągnięcia.
O pracy na kółku i efektach tych działań mówili uczniowie uczęszczający na zajęcia: polonistyczne, techniczne, języka angielskiego, języka niemieckiego oraz programowania. Prezentacje wzbudziły niemałe zainteresowanie, a wszyscy pasjonaci otrzymali gromkie brawa.























