Turniej Brawl Stars
W dniu 24.06.2026 odbył się w naszej szkole turniej w grze Brawl Stars. W turnieju wzięło udział 14 trzyosobowych drużyn. Turniej odbywał się systemem pucharowym.
W ramach turnieju zbierane były pieniądze na cel charytatywny: wsparcie w leczeniu i powrocie do zdrowia żużlowca Patryka Budniaka.
Wyniki przedstawiały się następująco:
I miejsce: Czoko team
1. Aleks Dobrzycki
2. Olek Szturomski
3. Alan Borowiak
II miejsce: FC Smerfy
1. Adam Hartwich
2. Michał Dobrzycki
3. Wiktor Kierzek
III miejsce: Fatalna trójca
1. Franciszek Gaudyn
2. Maciej Robaszkiewicz
3. Jacek Napierała
Poniżej tabela rozgrywek wraz z uczestnikami:
W ramach turnieju udało się zebrać 302 zł (poniżej rozliczenie zbiórki)
Dziękujemy organizatorom Nikodemowi Kasznia, Piotrowi Zając i Bartoszowi Pluta za sprawne przeprowadzenie rozgrywek, oraz wszystkim uczestnikom za udział oraz za walkę FAIR PLAY.







