Klasy czwarte w Mrówkach
16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 4a i 4b wybrali się na pełną wyzwań 1-dniową wycieczkę do ośrodka SunSport w Mrówkach.
Pogoda sprzyjała nam od samego rana. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od przygotowania – zapoznaliśmy się z zasadami uczestniczenia w biegu Sunmagedon. Instruktorzy pokazali nam, jak pokonać każdą przeszkodę. Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w konkurencjach pełnych wyzwań, m.in. podciąganie się na linie, przeskakiwanie przez przeszkody. Uczniowie udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Po włoskim obiedzie nastąpiła główna część atrakcji, czyli właściwy bieg Sunmagedon na czas. Najlepsi uczestnicy pokonali bieg w niecałe 5 minut. Nasi czwartoklasiści pokonali cały tor w mniej niż 11 minut, co było pełnym zaskoczeniem dla instruktorów. Nie zabrakło innych atrakcji – uczniowie mogli spróbować swoich sił w minigolfie, siatkówce plażowej i innych sportach grupowych. Przez cały dzień uczniowie uczyli się współdziałania. Udowodnili, że sukces smakuje najlepiej wtedy, gdy osiąga się go razem. Co więcej, pokazali, że wspólna zabawa to ich ulubiona aktywność.
Na koniec intensywnego dnia uczniowie brali udział we wspólnym ognisku z kiełbaskami w strefie survivalowej.
Link do dysku ze zdjęciami i filmami z wyjazdu:
https://drive.google.com/drive/folders/1AxcrFJY5Fb119QcrxO3YvY3DkievJ8eN