Konkurs „Mój Wielkanocny Przyjaciel”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Mój Wielkanocny Przyjaciel”.
1 kwietnia 2026 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.
Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace zachwycały pomysłowością, starannością oraz estetyką wykonania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!








