SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
5.03.2026 r. odbył się w naszej szkole SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV – VI.
Komisja oceniała uczniów wg następujących kryteriów: płynność, poprawność, dykcja i tempo czytania.
Jury wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce – Zuzanna Wawrzyniak;
II miejsce – Lena Tomczak;
III miejsce – Adam Gronikowski.
Wyróżnienia:
Karol Feliński;
Laura Przybylska.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!
